PROJSEC AB

 

SÄKERHETSKONSULTER INOM FYSISK SÄKERHET

Henrik Good

VD / Säkerhetskonsult

08-545 899 81

henrik.good@projsec.se

Lars Granqvist

Säkerhetskonsult

08-545 899 85

lars.granqvist@projsec.se

Sven Bergström

Säkerhetskonsult

070-716 14 62

sven.bergstrom@projsec.se

Michael Öster

Säkerhetskonsult

070-851 81 13

michael.oster@projsec.se

Mathias Fredlund

Säkerhetskonsult

08-545 899 82

mathias.fredlund@projsec.se

Tommy Sköld

Säkerhetskonsult

08-545 899 86

tommy.skold@projsec.se

Martin Larsson

Säkerhetskonsult

08-545 899 89

martin.larsson@projsec.se

TBA 2 februari

Säkerhetskonsult

 

Jürgen Ehrler

Säkerhetskonsult

08-545 899 83

jurgen.ehrler@projsec.se

Felix Bäcklin

Säkerhetskonsult

08-545 899 87

felix.backlin@projsec.se

Jonas Hagy

Säkerhetskonsult

070-874 90 19

jonas.hagy@projsec.se

Karin Brundin

Säkerhetskonsult

08-545 899 84

karin.brundin@projsec.se

Claes Kindgren

Säkerhetskonsult

08-545 899 88

claes.kindgren@projsec.se

Lina Johansson

Säkerhetskonsult

072-968 33 06

lina.johansson@projsec.se

 

2017-01-17

 

Uppmärksammas i ett av de projekten som man använder BIMEye Door Manager. Kollegan Martin Larsson gör ett otroligt bra arbete med projekteringen i och runt dörrmiljön. Tack för ett bra samarbete Pål Janson och Petter Alm från Symetri samt Noor Ismail från White Arkitekter.

 

https://www.bimeye.com/news/skansa-chooses-the-entire-bimeye-solution-in-yet-another-project/

 

SENASTE NYTT

Org.nr 556960-9547

Projsec AB

Box 38060

10064 Stockholm

 

Besöksadress:

Fatburs Brunnsgata 20

11828 Stockholm

 

info@projsec.se

Vxl. 08-54589980